Search

Urząd Skarbowy Włodawa

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Włodawie. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Włodawie? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Włodawie. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Włodawie. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Włodawie?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Włodawie – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Włodawa

Adres Urzędu Skarbowego w Włodawie:

Rynek 9, 22-200 Włodawa

Telefon do Urzędu Skarbowego w Włodawie:

(82) 572-44-00

Urząd Skarbowy Włodawa – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Włodawie:

us0619@lb.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Włodawie:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Włodawie:

http://www.lublin.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-we-wlodawie

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Urząd Skarbowy we Włodawie obejmuje swoim zasięgiem: Miasto Włodawa oraz gminy: Hanna, Hańsk, Stary Brus, Urszulin, Włodawa, Wola Uhruska, Wyryki.