Search

Drugi Urząd Skarbowy Gdynia

Kontakt do Drugiego Urzędu Skarbowego w Gdyni. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Drugi Urząd Skarbowy Gdynia? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Drugi Urząd Skarbowy Gdynia. Zobacz adres e-mail do Drugiego Urzędu Skarbowego w Gdyni. Szukasz numerów kont bankowych Drugiego Urzędu Skarbowego w Gdyni?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Drugi Urząd Skarbowy w Gdyni – Najważniejsze informacje

Drugi Urząd Skarbowy Gdynia

Adres Drugiego Urzędu Skarbowego w Gdyni:

Hutnicza 25, 81-061 Gdynia

Telefon Drugiego Urzędu Skarbowego w Gdyni:

(58) 76 54 800

Drugi Urząd Skarbowy Gdynia – godziny otwarcia:

poniedziałek 07:30–18:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–15:30

Adres e-mail Drugiego Urzędu Skarbowego w Gdyni:

us2209@pm.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Drugiego Urzędu Skarbowego w Gdyni:

Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT)
NBP O/O Gdańsk 51 1010 1140 0165 4822 2100 0000

Podatek od towarów i usług (VAT)  
NBP O/O Gdańsk 98 1010 1140 0165 4822 2200 0000

Podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT)
NBP O/O Gdańsk 48 1010 1140 0165 4822 2300 0000

Inne dochody (w tym należności wynikające m.in. z postanowień za kserokopie dokumentów, wyceny)
NBP O/O Gdańsk 42 1010 1140 0165 4822 2700 0000

KP PCC SD
NBP O/O Bydgoszcz 24 1010 0055 0202 2090 0007 0000

Kody dla przelewów zagranicznych:
I-ban     PL
Swift  NBPLPLPW

Opłatę skarbową należy wpłacać na rachunek bankowy:
Urząd Miasta Gdyni
Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54
81-382 Gdynia
73 1440 1026 6153 0410 0000 0065

drogą internetową, w punktach poczty polskiej lub bez dodatkowej prowizji w placówkach Banku PKO BP na terenie Gdyni.

Konta bankowe dla dochodów scentralizowanych  

Wpłaty związane m.in. z rozliczaniem należności celnych, podatkowych, opłat i dopłat oraz innych dochodów rozliczanych centralnie, należy przekazywać na poniższe konta Urzędu Skarbowego w Nowym Targu:

Rodzaj wpłatyNumer konta
  • cło,
  • podatek VAT od importu wynikający ze zgłoszeń celnych,
  • decyzje i postanowienia,
  • mandaty,
  • kary pieniężne,
  • kary porządkowe,
  • kary grzywny,
  • koszty postępowania,
  • opłaty za udostępnianie danych,
  • opłaty za udzielenie zezwoleń,
  • deklaracja importowa dla podatku od towarów i usług (zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług),
  • koszty wytworzenia podatkowych znaków akcyzy (zgodnie z ustawą o podatku akcyzowym).
25 1010 1270 0008 2422 3100 0000

 

Nr rachunku w standardzie IBAN – Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego
PL 25 1010 1270 0008 2422 3100 0000

  • podatek akcyzowy krajowy,
  • podatek akcyzowy z tytułu nabycia wewnątrzwspólnotowego
  • podatek akcyzowy z tytułu importu,
  • podatek od gier,
  • podatek od wydobycia niektórych kopalin,
  • podatek VAT od wewnątrzwspólnotowego nabycia paliw silnikowych (deklaracje VAT-14),
  • kwoty stanowiące wartość podatkowych znaków akcyzy,
  • należności za legalizacyjne znaki akcyzy
84 1010 1270 0008 2422 2400 0000

Nr rachunku w standardzie IBAN – Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego
PL 84 1010 1270 0008 2422 2400 0000

  • opłata paliwowa
09 1010 1270 0008 2413 9130 0000

 

Nr rachunku w standardzie IBAN – Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego
PL 09 1010 1270 0008 2413 9130 0000

  • zabezpieczenia gotówkowe jednorazowe,
  • zabezpieczenia generalne celne i akcyzowe,
  • z tytułu dobrowolnego poddania się odpowiedzialności,
  • kaucje,
  • opłaty i kary za przejazd pojazdów nienormatywnych,
  • dopłata do gier hazardowych,
  • zaliczki na WIA i WIT.
14 1010 1270 0008 2413 9120 0000

 

Nr rachunku w standardzie IBAN – Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego
PL 14 1010 1270 0008 2413 9120 0000

Kod SWIFT identyfikujący NBP: NBPLPLPW – światowy kod stworzony do identyfikacji instytucji finansowych i kredytowych, będący identyfikatorem w operacjach międzybankowych.

Konta bankowe dla dochodów niescentralizowanych –

Numery rachunków bankowych jednostki budżetowej oraz sum depozytowych z tytułu należności niescentralizowanych, m. in.: należności cywilno-prawnych, egzekucji, wadium, zabezpieczenia należytego wykonania umów, sprzedaży towarów w wyniku likwidacji i egzekucji.

Rodzaj wpłatyNumer konta
  • egzekucja,
  • dochody dotyczące funkcjonowania Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku,
  • opłaty za wydanie kserokopii/wydruków,
  • należności cywilnoprawnych
05 1010 1140 0068 0022 3100 0000

Nr rachunku w standardzie IBAN – Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego
PL

  • zabezpieczenia należytego wykonania umów,
  • wadium,
  • kwoty uzyskane ze sprzedaży towarów w wyniku likwidacji i egzekucji
91 1010 1140 0068 0013 9120 0000

Nr rachunku w standardzie IBAN – Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego
PL

  • prowadzenie wydatków jednostki budżetowej
55 1010 1140 0068 0022 3000 0000

Kod SWIFT identyfikujący NBP: NBPLPLPW – światowy kod stworzony do identyfikacji instytucji finansowych i kredytowych, będący identyfikatorem w operacjach międzybankowych.

Strona internetowa Drugiego Urzędu Skarbowego w Gdyni:

http://www.gdansk.apodatkowa.gov.pl/drugi-urzad-skarbowy-w-gdyni

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

A
Afrodyty
Afrykańska
Agrestowa
Albańska
Algierska
Aluminiowa
Alzacka
Amona
Amora
Ananasowa
Andaluzyjska
Anyżowa
Apenińska
Apisa
Apollina
Arabska
Aragońska
Arciszewskich
Aresa
Argentyńska
Artemidy
Ateny
Atlasa
Australijska
Azorska
B
Bachusa
Bananowa
Baranauskasa Antanasa bp.
Barkentynowa
Bazyliowa
Bażyńskiego Jana
Bednarska
Belwederska
Beniowskiego Maurycego
Benisławskiego
Berberysowa
Berlinga Zygmunta gen.
Biała
Białowieska
Bielak Janki
Bielińskiego Kazimierza
Billewiczówny Oleńki
Bitwy pod Oliwą rondo
Blachnickiego Franciszka ks.-Plac
Bławatna
Błękitna
Bobrowa
Boisko
Borowikowa
Borówkowa
Bosmańska
Botnicka
Brodnicka
Brukarska
Bryla Janki
Brzoskwiniowa
Bzowa
C
Cechowa
Celna
Ceynowy Floriana
Chabrowa
Chełmińska
Chmielna
Chromowa
Chrzanowskiego Bernarda
Chwarznieńska parzyste: od 140 – dk, nieparzyste: od 89 – dk
Chwaszczyńska parzyste: od 42, nieparzyste: od 53 (od skrzyżowania z ul. Nowowiczlińską)
Chylońska
Ciesielska
Cisowska
Cynamonowa
Cynkowa
Cytrynowa
Czapli
Czernickiego Xawerego kadm.
Czechosłowacka
Czeladnicza
Czeremchowa
Czereśniowa
Czerwona
Czwartaków
D
Dachnowskiego Jana Karola
Dantyszka Jana
Danusi
Dąbka Stanisława płk nieparzyste wszystkie parzyste do 298
Dedala
Dembińskiego Bronisława
Demela prof.
Demptowska
Denhoffa Gerarda
Deszczowa
Deyczakowskiego Zygmunta kpt.
Diany
Dickmana Arendta adm.
Dionizosa
Długosza Jana
Dokerów
Dolatkowskiego Augustyna kmdra
Donimirskiego Antoniego
Droga Mleczna
Drzymały Wojciecha
Dulina Aleksandra
Dworcowy plac
Działdowska
Działowskiego Zygmunta
Dziurawcowa
E
Energetyków
F
Falista
Felińskiego Romana
Filomatów
Filipkowskiego Stanisława
Fińska
Flagowa
Flisaków
Francuska
Fregatowa
Frezerów
G
Geskiego Kaspra
Gierdziejewskiego Wacława
Głogowa
Gniewska
Godebskiego Cypriana
Gołębia
Gorczycowa
Gospodarska
Goździkowa
Grabowo
Gradowa
Granatowa
Grochowa
Grudzińskiego Jana kmdr
Gruszkowa
Grzybowa
Gulgowskiego Izydora
Gwiezdna
H
Handlowa
Helska
Herkulesa
Hery
Horyda Zygmunta kmdr
Hozjusza
Hutnicza
I
Iglasta
Ikara
Imbirowa
Indyjska
Irydowa
Izydy
J
Jabłkowa
Jachtowa
Jagienki
Jagodowa
Jałowcowa
Jana Kazimierza
Jana z Tarnowa
Janowska
Jantarowa
Jarowa
Jarzębinowa
Jaskółcza
Jastrzębia
Jaśminowa
Jelenia
Jemiołowa
Jeżynowa
Jęczmienna
Joachimczyka Joachima
Jowisza
Juranda ze Spychowa
Jurkiewicza Kazimierza kpt.
Jutrzenki
K
Kacze Buki
Kaczmarskiego Jacka
Kadmowa
Kalinowa
Kalksztajnów
Kameliowa
Kampinoska
Kamrowskiego Jana
Kańskiego Władysława
Kapitańska
Karnkowskiego Stanisława
Karpińskiego Stanisława gen.
Kartuska
Kasztelana Antoniego kpt.
Kąkola Leona
Kcyńska
Kępa Oksywska
Kleeberga Franciszka gen. dywizji
Kliprowa
Kmicica Andrzeja
Kminkowa
Knyszyńska
Kolendrowa
Kolonia
Kolonia Rybacka
Kołłątaja Hugona
Kołobrzeska
Kołodziejska
Komandorska
Komierowskiego Jana
Konopiana
Kontenerowa
Koperkowa
Kordeckiego Augustyna
Kormorana
Korsarzy
Kosko Stanisława kpt.
Kosmiczna
Kotwiczna
Krauzego Augusta
Krawiecka
Krofeya Szymona
Krokowska
Krzemowa
Krzywa
Krzywoustego Bolesława
Księżycowa
Kubackiego Franciszka
Kuncewicza Adama
Kurcewiczówny Heleny
Kurpińskiego Karola
Kuśnierska
Kwadratowa
Kwiatkowskiego Eugeniusza
Kwiatkowskiej Wiesławy
L
Laurowa
Lazurowa
Ledóchowskiego Antoniego kpt.
Lelewela Joachima
Leszczynki
Leśna Polana
Lęborska
Lindego Samuela
Linowa
Lniana
Lubawska
Lubczykowa
Lukrecjowa
Ł
Łabędzia
Łanowa
Łączewnego Tomasza – Rondo
Łebska
Łopianowa
Łosiowa
Łyskowskiego Ignacego
M
Maciejewicza Konstantego kpt.
Macierzanki
Maćka z Bogdańca
Magnezjowa
Majerankowa
Majkowskiego Aleksandra
Makowa
Makowskiego Edmunda
Malczewskiego Antoniego
Malinowa
Małkowskigo Kazimierza1
Manganowa
Marsa
Marszewska
Marynarska
Marzanny
Masztowa
Mazura Piotra ks.
Melisowa
Merkurego
Metalowa
Miedziana
Miegonia
Mieszkowskiego kmdr
Miętowa
Migdałowa
Miłkowa
Mireckiego Montwiłła
Mitry
Mławska
Młodzianowskiego Kazimierza
Młynarz Genowefy
Młyńska
Modlińska
Modra
Modrzewiowa
Mokra
Morelowa
Morska parzyste: od 4b nieparzyste: od 11
Morwowa
Mosiężna
Mrongowiusza Krzysztofa
Muchowskiego Antoniego
Mylna
Myśliwka Bernarda
N
Nagietkowa
Nasypowa
Neptuna plac
Niemena Czesława
Niemojewskiego
Niklowa
Nowaka-Jeziorańskiego Jana
Nowodworskiego
Nowotnego Bogumiła – Rondo
Nowowiczlińska
O
Okoniewskiego Stanisława bp.
Okrężna
Okrzei Stefana
Olechnowicza Antoniego
Oliwkowa
Ołowiana
Opata Hackiego
Orla
Orlicz-Dreszera Gustawa gen.
Orzechowa
Osada Kolejowa
Osada Rybacka
Osowa
Osowska
Owocowa
Owsiana
Oziewicza Ignacego
Ozyrysa
P
Palmowa
Pancerna
Paprykowa
Pawia
Pelczara bpa
Pelikana
Pelplińska
Perkoza
Perłowa
Perzowa
Petyhorska
Piaskowa
Piekarska
Pieńkawy Zdzisława kpt.
Pileckiego Witolda
Pio o.
Piołunowa
Planetarna
Platynowa
Pobłockiej Mieczysławy
Podchorążych
Podgórna
Podgórska
Pokładowa
Pokrzywowa
Polkowskiego Bolesława
Polska
Południowa
Pomarańczowa
Pomianowskiego Karola
Pontonowa
Porannych Mgieł
Porębskiego Kazimierza wadm.
Porożyńskiego Benedykta
Porzeczkowa
Posejdona
Potasowa
Poziomkowa
Północna
Promowa
Prostokątna
Pruszkowskiego Kazimierza ppłk
Przemysłowa
Przybyszewskiego kmdr
Pucka
Pusta
Pustki
R
Raduńska
Ramułta Stefana
Rdestowa
Rekowska
Remiszewskiej Teresy kpt.
Rębaczy
Robotnicza
Rogali Tomasza
Rokitnikowa
Romanowskiego Bolesława kmdr
Rotterdamska
Rozewska
Równoległa
Rtęciowa
Rumiankowa
Rummla Juliana inż.
Rumska
Rumuńska
Rutowa
Rybaków
Rybińskiego Jana
Rycerska
Rydzowa
Rymarska
Rzepakowa
Rzymowskiego Wincentego
S
Sakowicza kmdr
Sambora
Sarnia
Serdecznikowa
Sezamowa
Sępia
Sibeliusa Jana
Sienna
Sikorskiego Władysława gen.
Skarbka
Skłodowskiej-Curie Marii
Skrajna
Skrzetuskiego Jana
Skrzypowa
Skwer Ireny Kwiatkowskiej
Słomiana
Słonecznikowa
Słowicza
Smętowska
Snycerska
Sobótki
Sojowa
Sokola
Sokoła Franciszka
Solidarności aleja
Spawaczy
Srebrna
Stalowa
Staniewicza kmdr
Staniszewskiego Leona
Stankiewicza Mamerta kpt.
Starochwaszczyńska
Starogardzka
Sterowa
Steyera Włodzimierza Brunona kadm.
Stoigniewa
Stokowskiego Leopolda
Stolarska
Sucha
Sucharskiego Henryka mjr
Surmana Wojciecha
Swarzewska
Szafranowa
Szałwiowa
Szewczenki Tarasa
Szewska
Szklarska
Szkutnicza
Szlifierzy
Szpunara Ignacego ppłk
Sztukatorów
Szubińska
Szymańskiego Henryka
Ś
Ściegiennego Piotra ks.
Śliska
Śliwkowa
Śmidowicza Jana inż.
Śmierzchalskiego Edwarda
Śnieżna
Świecka
Św. Antoniego
Św. Faustyny
Św. Mikołaja
T
Tarninowa
Tczewska
Teligi Leonida kpt.
Temidy
Tezeusza
Tęczowa
Tokarska
Traczy
Truskawkowa
Tucholska
Turkusowa
Tymiankowa
U
Unruga Józefa adm.
Uranowa
Ustronie
W
Wagi Romualda adm.
Walerianowa
Waniliowa
Warsztatowa
Warzywna
Wawrzyniaka Piotra
Wąsowicza Stanisława
Wejherowska
Westy
Węglowa
Węzeł im. Antoniego Jasińskiego
Węzeł Żołnierzy Wyklętych
Wichrowa
Wiczlińska
Widok
Wiejska
Wieżycka
Wiklinowa
Wilcza
Wioślarska
Wiśniewskiego Janka
Wiśniowa
Wittekówny Marii gen.
Władysławskiego Gabriela
Wolframowa
Wolności
Wołodyjowskiego Michała
Wschodzącego Słońca
Wyszyńskiego Kardynała
Z
Zagłoby Onufrego
Zakręt do Oksywia
Zamenhofa Ludwika
Zaruskiego Mariusza gen.
Zauchy Stanisława
Zbarska
Zbożowa
Zbrojna
Zbyszka z Bogdańca
Zeusa
Zielińskiego Tadeusza
Zielona
Ziołowa
Złota
Zorzy
Zwierzyniecka
Ż
Żaglowa
Żarnowiecka
Żeglarzy
Żelazna
Żeliwna
Żółkiewskiego Stanisława
Żółta
Żukowska
Żurawia
Żwirowa
Ź
Źródło Marii parzyste: od 44, nieparzyste: od 43