Search

Urząd Skarbowy Wrocław – Psie Pole

Kontakt do Urzędu Skarbowego Wrocław – Psie Pole. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy Wrocław – Psie Pole? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy Wrocław – Psie Pole. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego Wrocław – Psie Pole. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego Wrocław – Psie Pole?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy Wrocław – Psie Pole – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Wrocław – Psie Pole

Adres Urzędu Skarbowego Wrocław – Psie Pole:

Trzebnicka 33, 50-231 Wrocław

Telefon do Urzędu Skarbowego Wrocław – Psie Pole:

(71) 326-52-00

Urząd Skarbowy Wrocław – Psie Pole – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego Wrocław – Psie Pole:

us0226@ds.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego Wrocław – Psie Pole:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego Wrocław – Psie Pole:

http://www.wroclaw.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-wroclaw-psie-pole

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Wykaz ulic:
A
Admiralska
Ałunowa
Anczyca Władysława
Aptekarska
Archeologów
Armii Ludowej
Artyleryjska
Asnyka Adama
Azaliowa
B
Baczyńskiego Krzysztofa Kamila
Badury Jerzego
Bagatela
Bałkańska
Bałtycka
Bartnicza
Barwinkowa
Bazaltowa
Bażancia
Belgradzka
Berenta Wacława
Berlinga Zygmunta Gen.
Bezpieczna
Białych Goździków
Bierutowska
Bławatna
Błotna
Bociania
Bombardierska
Bończyka Norberta Ks.
Bora-Komorowskiego Tadeusza Gen.
Boya-Żeleńskiego Tadeusza Aleja
Bratkowa
Bratysławska
Brodzińskiego Kazimierza
Broniewskiego Władysława
Browarna
BrÜCknera Aleksandra Aleja
Brzechwy Jana
Brzostowska
Bukowicka
Bułgarska
Byczyńska
Bydgoska
C
Ceglana
Cementowa
Cerekwicka
Chałupnicza
Charkowska
Chłopska
Chmielarska
Chmielna
Chocimska
Cholewkarska
Chorwacka
Chrzanowskiego Ignacego
Cynamonowa
Czajcza
Czajkowskiego Piotra
Czerwonych Maków
Czeska
Czytankowa
Ć
Ćwiczebna
D
Dalimira
Daliowa
Daniłowskiego Gustawa Plac
Dekarska
Dębickiego Zdzisława
Długosza Jana
Dłutowa
Dobrackiego Macieja
Dobroszycka
Dobrzykowicka
Drobuta Jana
Dubrownicka
Dygasińskiego Adolfa
Działdowska
E
Elementarzowa
Ełcka
Etnografów
F
Falskiego Mariana
Falzmanna Michała Tadeusza
Farna
Filomatów
Flisacka /Droga Elektrociepłowni/
Folwarczna
Forsycjowa
Forteczna
Fortowa
Franki Iwana
Fryzjerska
G
Galla Anonima
Gąsiorowskiego Wacława
Gęsia
Gimnazjalna
Gitarowa
Giżycka
Gołębia
Gorlicka
Gospodarska
Gostyńska
Goszczyńskiego Seweryna
Grawerska
Grobla Janowicko-Swojczycka
Grobla Karłowicko-Rędzińska
Grobla Łaniewska

Grobla Swojczycko-Kowalska
Grobla Widawsko-Kłokoczycka
Grochowiaka Stanisława
Grodzieńska
Grudziądzka
H
Hetmańska
Hokeistów
Huberta Św.
I
Inflancka
Inspektowa
Irkucka
Irysowa
J
Jagiellońska
Jana III Sobieskiego Aleja
Jarocińska
Jaskółcza
Jaśkowicka
Jelczańska
Jeziorowa
Jubilerska
Jugosłowiańska
Jutrosińska
K
Kaczeńcowa
Kajakarzy
Kaletnicza
Kamieńskiego Henryka Michała
Kanonierska Aleja
Kapliczna
Karpińskiego Franciszka
Kasprowicza Jana Aleja
Kasztelańska
Kątowa
Kępińska
Kętrzyńska
Kiełczowska
Klaczki Juliana
Kleczkowska
Kłokoczycka
Kmieca
Kminkowa
Knastera Bronisława
Kocha Roberta
Kolumba Krzysztofa
Kołodziejska
Kominiarska
Konopnickiej Marii
Konrada Wallenroda
Konwaliowa
Kopańskiego Stanisława Gen.
Kordiana
Korzeniowskiego Conrada Wybrzeże
Korzeńska
Koszarowa
Kościerzyńska
Koszykarzy
Kotwiczna
Kowalska
Kowieńska
Krasickiego Ignacego Bp.
Kraszewskiego Józefa Ignacego
Krokusowa
Kromera Marcina Aleja
Krośnicka
Krotoszyńska
Królewska
Królowej Marysieńki
Kruczkowskiego Leona
Krzywoustego Bolesława
Krzyżanowicka
Księgarska
Księżycowa
Kujbyszewska
Kukułcza
Kuropatwia
Kurska
Kwiatowa
Kwidzyńska
L
Laskowicka
Lawendowa
Lechitów
Lekarska
Lekcyjna
Lenartowicza Teofila
Leśmiana Bolesława
Leśna
Ligocka
Liliowa
Lindego Samuela Bogumiła
Liońska
Lipska
Litewska
Lublańska
Ludowa
Lutycka
Ł
Łaniewska
Łąka Mazurska
Łopianowa
Łosińska
Łuczników
Ługowa
Łużycka
Łyżwiarzy
M
Macedońska
Magellana Ferdynanda
Makuszyńskiego Kornela
Malborska
Malwowa
Marca Polo
Marczewskiego Edwarda
Markowskiego Zygmunta
Marynarska
Masztowa
Mazepy
Meliorancka
Mewia
Micheleta Edmonda
Micińskiego Tadeusza
Miechowity Macieja
Mieczykowa
Miejska
Miętowa
Mikołowska
Mikory
Milicka
Miłostowska
Miłoszycka
Mirkowska
Mirtowa
Młynarska
Mochnackiego Maurycego
Mokra
Monopolowa
Morawska
Mroźna
Mulicka
Mydlana
Mysłowicka
N
Na Polance
Nabielaka Ludwika
Nadbrzeżna
Nadolicka
Narciarska
Niborska
Niedziałkowskiego Mieczysława
Niepodległości
Nowaka-Jeziorańskiego Jana
Nowogródzka
O
Obodrzycka
Obornicka
Obrońców Helu Skwer
Odcinek
Odeska
Odolanowska
Odrodzenia Polski
Okrętowa
Okulickiego Leopolda Gen.
Oleska
Olsztyńska
Omska
Opłotkowa
Oppmana Artura
Orkana Władysława
Orna
Osadnicza
Osiecka
Osobowicka
Osolska
Ostowa
Ostrowska
Ostrzeszowska
P
Pakosławska
Palacha Jana
Palisadowa
Paprotna
Parnickiego Teodora
Paryska
Pasterska (Nr 2 – do końca)
Pawłowicka
Pedagogiczna
Pełczyńska
Perkusyjna
Perzowa
Perzyńskiego Włodzimierza
Pęgowska
Pielęgniarska
Piesza
Piętaka Stanisława
Piłkarzy
Piłsudskiego Józefa Marszałka Plac
Piwnika-Ponurego Jana Mjr
Pleszewska
Podbiałowa
Pola Wincentego
Polanowicka
Poleska
Poprzeczna Aleja
Postolińska
Poświęcka
Potockiego Wacława
Prusicka
Przebiśniegowa
Przedwiośnie
Przejazdowa
Przerwy-Tetmajera Kazimierza
Przesmyckiego Zenona Miriama
Przy Torze
Przybyszewskiego Stanisława
Przylaszczkowa
R
Radzionkowska
Rakowa
Raszowska
Rataja Macieja
Redycka
Reymonta Władysława
Rodziny Kornów
Rolnicza
Romanowskiego Mieczysława
Rowerowa
Ruciana
Rudawska
Rychtalska( Nr Nieparzyste:7-9, Nr Parzyste: 8 – do końca)
Ryska
Rzeczna
Rzemieślnicza
S
Sarajewska
Sasankowa
Serbska
Sewastopolska
Siatkarzy
Siemieńskiego Lucjana
Sienna
Siewna
Sikorcza
Skarbu Zakrzowskiego
Skoczna
Skopijska
Skoroszowska
Słomiana
Słonimskiego Antoniego
Słowacka
Smocza
Sobieskiego Jana III Aleja
Sobocińska
Sołtysowicka
Spacerowa
Sportowa
Staffa Leopolda
Starodębowa
Staropolska
Starościńska
Staszica Stanisława Plac (Nr Parzyste:32-50, Nr Nieparzyste; 31- do końca)
Stoczniowa
Stokrotkowa
Strachocińska
Strażacka
Struga Andrzeja
Strumykowa
Strzelecka
Sulejowska
Sulmierzycka
Sułowska
Swojczycka
Sycowska
Syrokomli Władysława
Szachistów
Szafranowa
Szałwiowa
Szarotkowa
Szczawiowa
Szczycieńska
Szczygla
Szewczenki Tarasa
Szniolisa Aleksandra
Szpacza
Ś
Ślazowa
Śródleśna
Św. Huberta
Świętochłowicka
T
Tallińska
Tatarakowa
Tczewska
Torfowa
Torowa
Toruńska
Treski Jerzego
Trzebnicka (Nr Nieparzyste:35-39;Nr Parzyste:46;48-66;68-90)
Twardogórska
Tylna
Tymiankowa
U
Ubocze
Ujejskiego Kornela
W
Wał Karłowicki
Waniliowa
Wallenroda Konrada
Wałowa
Wędkarzy
Węgoborska
Widawska
Wiedeńska
Wieluńska
Wierzchowicka
Wieśniacza
Wilanowska
Wilczkowska
Wilczycka
Wilgotna
Wilgowa
Witebska
Witkowska
Witosa Wincentego
Wołowska
Włodarska
Włościańska
Wojaczka Rafała
Wołczyńska
Wołgogradzka
Wójtowska
Wronia
Wrzosowa
Wschodnia
Wybickiego Józefa Gen.
Wykładowa
Wyzwolenia Plac
Z
Zabłocie
Zagaje
Zagrodnicza
Zagrzebska
Zajączkowska
Zakładowa
Zakrzowska
Zaleskiego Bohdana
Zalipie
Załęże
Zamoyskiego Jana
Zapotocze
Zarzecze
Zaściankowa
Zatorska
Zaułek Rogoziński
Zawalna
Zawońska
Zaziębie
Zduńska
Zegadłowicza Emila
Zegarmistrzowska
Zelenaya Tadeusza
Zielarska
Zielna
Złocieniowa
Złotej Lilii
Złotowska
Ż
Żmigrodzka
Żmudzka
Żużlowców
Żywopłotowa