Znajdź pracę dzięki aplikacji PUP24

Aplikacja PUP24 to aplikacja mobilna z ofertami urzędów pracy. Znajdź pracę dzięki aplikacji PUP24. Co to jest aplikacja PUP24? Komu pomoże aplikacja PUP24?

aplikacja pup24

Co to jest aplikacja PUP24?

 Aplikacja PUP24 to aplikacja mobilna stworzona przez firmę Loyal Solutions Sp. z o.o , która umożliwia łatwe wyszukanie ofert pracy z powiatowych urzędów pracy na naszych smartfonach i tabletach w dowolnym miejscu i czasie.

Aplikacja PUP24 umożliwia  wysyłanie powiadomień o aktualnych ofertach pracy jeśli ustawimy odpowiednie kryteria co do interesujących nas ofert.

Komu pomoże aplikacja PUP24?

Aplikacja PUP24 według naszej oceny w bardzo dużym stopniu pomoże młodemu pokoleniu, które w dzisiejszych czasach nie wyobraża sobie codzienności bez swojego smartfona. Obserwując poczynania wszelkiego rodzaju instytucji państwowych możemy z ulgą stwierdzić tendencję do ograniczenia biurokracji oraz rosnącą popularność mobilnych aplikacji m.in. PUP24 – mobilnej aplikacji mającej szansę stać się przełomowym narzędziem w poszukiwaniu pracy za pośrednictwem PUP.

Więcej informacji na temat aplikacji PUP24 można przeczytać na oficjalnej stronie widocznej pod adresem http://www.pup24.info.pl/

Written by 

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od 2012 roku zawodowo związany z dziennikarstwem obejmującym tematykę US, ZUS. Współpracowałem z największymi serwisami w naszym kraju, gdzie doskonaliłem swój kunszt zawodowy. Misją moich serwisów jest dostarczanie zrozumiałej wiedzy z zakresu podatków, działalności ZUS. Prywatnie miłośnik długich wędrówek górskich.Kontakt ze mną: https://www.facebook.com/ZacharczukPawel