Konkurs Asy rynku finansowego rozstrzygnięty!

Konkurs Asy rynku finansowego rozstrzygnięty! Konkurs ” Wygraj staż w konkursie Asy rynku finansowego” Kiedy został rozstrzygnięty konkurs Asy rynku finansowego? Kto wygrał konkurs Asy rynku finansowego?

Konkurs Asy rynku finansowego rozstrzygnięty!

Konkurs Asy rynku finansowego

Konkurs Asy rynku finansowego, którego organizatorem jest Ministerstwo Finansów. Do konkursu zapraszani byli studenci i absolwenci kierunków prawniczych i ekonomicznych. Nagrodą w konkursie Asy rynku finansowego jest płatny staż dla trzech osób w Departamencie Rozwoju Rynku Finansowego w Ministerstwie Finansów.

Co było celem konkursu Asy rynku finansowego?

Celem Konkursu jest przeprowadzenie kampanii informacyjnej wśród studentów i absolwentów na temat bieżących problemów i wyzwań związanych z polskim rynkiem finansowym w perspektywie jego znaczenia dla rozwoju gospodarczego naszego kraju.

Kiedy został rozstrzygnięty konkurs Asy rynku finansowego?

19 lipca 2017 r. rozstrzygnięto konkurs Asy rynku finansowego. Komisja konkursowa wyłoniła dwóch laureatów, którym zostaną zaproponowane płatne staże w Ministerstwie Finansów w Departamencie Rozwoju Rynku Finansowego.

Kto został zwycięzcą konkursu Asy rynku finansowego?

Szczęśliwymi zwycięzcami konkursu zostali Panowie poniżej:

  • Łukasz Kwiatek z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
  • Filip Ozimek z UMCS w Lublinie

 

Mamy nadzieje, że warto było wziąć udział w tak ciekawym konkursie. Redakcja skarboweurzedy.pl składa najszczersze gratulację i życzy powodzenia na stażu w Departamencie Rozwoju Rynku Finansowego w Ministerstwie Finansów.!

Written by 

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od 2012 roku zawodowo związany z dziennikarstwem obejmującym tematykę US, ZUS. Współpracowałem z największymi serwisami w naszym kraju, gdzie doskonaliłem swój kunszt zawodowy. Misją moich serwisów jest dostarczanie zrozumiałej wiedzy z zakresu podatków, działalności ZUS. Prywatnie miłośnik długich wędrówek górskich.Kontakt ze mną: https://www.facebook.com/ZacharczukPawel