Search

Urząd Skarbowy Żywiec

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Żywcu. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Żywcu? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Żywcu. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Żywcu. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Żywcu?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Żywcu – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Żywiec

Adres Urzędu Skarbowego w Żywcu:

Krasińskiego 11, 34-300 Żywiec

Telefon do Urzędu Skarbowego w Żywcu:

(33) 865-13-00

Urząd Skarbowy Żywiec – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Żywcu:

us2436@sl.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Żywcu:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Żywcu:

http://www.katowice.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-zywcu

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Urząd Skarbowy w Żywcu obejmuje swoim zasięgiem miasto Żywiec oraz gminy: Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Ślemień, Świnna, Ujsoły, Węgierska Górka.