Search

Urząd Skarbowy Zamość

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Zamościu. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Zamościu? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Zamościu. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Zamościu. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Zamościu?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Zamościu – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Zamość

Adres Urzędu Skarbowego w Zamościu:

Jana Kilińskiego 82, 22-400 Zamość

Telefon do Urzędu Skarbowego w Zamościu:

(84) 677-63-00

Urząd Skarbowy Zamość – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Zamościu:

us0620@lb.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Zamościu:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Zamościu:

http://www.lublin.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-zamosciu

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Urząd Skarbowy w Zamościu obejmuje swoim zasięgiem: miasto na prawach powiatu – Zamość oraz gminy: Adamów, Grabowiec, Komarów-Osada, Krasnobród, Łabunie, Miączyn, Nielisz, Radecznica, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Zamość, Zwierzyniec.