Search

Urząd Skarbowy Wejherowo

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Wejherowie. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Wejherowie? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Wejherowie. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Wejherowie. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Wejherowie?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Wejherowie – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Wejherowo

Adres Urzędu Skarbowego w Wejherowie:

Jana III Sobieskiego 346, 84-200 Wejherowo

Telefon do Urzędu Skarbowego w Wejherowie:

(58) 736-39-00

Urząd Skarbowy Wejherowo – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Wejherowie:

us2220@pm.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Wejherowie:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Wejherowie:

http://www.gdansk.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-wejherowie

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

powiat wejherowski obejmujący: miasta: Reda, Rumia, Wejherowo gminy: Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo