Search

Urząd Skarbowy Słupsk

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Słupsku. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Słupsku? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Słupsku. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Słupsku. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Słupsku?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Słupsku – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Słupsk

Adres Urzędu Skarbowego w Słupsku:

Szczecińska 59, 76-200 Słupsk

Telefon do Urzędu Skarbowego w Słupsku:

(59) 84 47 300

Urząd Skarbowy Słupsk – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Słupsku:

us2216@pm.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Słupsku:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Słupsku:

http://www.gdansk.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-slupsku

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

miasto na prawach powiatu – Słupsk powiat słupski obejmujący: miasto Ustka gminy: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kępice, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka