Search

Urząd Skarbowy Siedlce

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Siedlcach. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Siedlcach? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Siedlcach. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Siedlcach. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Siedlcach?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Siedlcach – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Siedlce

Adres Urzędu Skarbowego w Siedlcach:

Józefa Piłsudskiego 68, 08-110 Siedlce

Telefon do Urzędu Skarbowego w Siedlcach:

(25) 632 87 20; (25) 632-48-80

Urząd Skarbowy Siedlce – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Siedlcach:

us1426@mz.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Siedlcach:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Siedlcach:

http://www.warszawa.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-siedlcach

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Mordy, Paprotnia, Przesmyki, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie i Zbuczyn