Search

Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski

Adres Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim:

Lubelska 1/2, 21-300 Radzyń Podlaski

Telefon do Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim:

(83) 352-11-09

Urząd Skarbowy Radzyń Podlaski – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim:

us0617@lb.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim:

http://www.lublin.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-radzyniu-podlaskim

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Urząd Skarbowy w Radzyniu Podlaskim obejmuje swoim zasięgiem powiat radzyński obejmujący miasto Radzyń Podlaski oraz gminy : Borki, Czemierniki, Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Radzyń Podlaski, Ulan – Majorat, Wohyń