Search

Urząd Skarbowy Parczew

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Parczewie. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Parczewie? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Parczewie. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Parczewie. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Parczewie?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Parczewie – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Parczew

Adres Urzędu Skarbowego w Parczewie:

Żabia 2a, 21-200 Parczew

Telefon do Urzędu Skarbowego w Parczewie:

(83) 354-10-71

Urząd Skarbowy Parczew – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Parczewie:

us0615@lb.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Parczewie:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Parczewie:

http://www.lublin.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-parczewie

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Urząd Skarbowy w Parczewie obejmuje swoim zasięgiem gminy: Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Parczew, Podedwórze, Siemień, Sosnowica