Search

Urząd Skarbowy Oświęcim

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Oświęcimiu? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Oświęcimiu. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Oświęcimiu – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Oświęcim

Adres Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu:

Plebańska 2, 32-600 Oświęcim

Telefon do Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu:

(33) 846-64-40

Urząd Skarbowy Oświęcim – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu:

us1220@mp.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu:

http://www.krakow.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-oswiecimiu/

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Terytorialny zasięg działania Naczelnika Urzędu Skarbowego – miasto Oświęcim, Gminy: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Osiek, Oświęcim, Polanka Wielka, Przeciszow, Zator