Search

Urząd Skarbowy Malbork

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Malborku. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Malborku? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Malborku. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Malborku. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Malborku?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Malborku – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Malbork

Adres Urzędu Skarbowego w Malborku:

Mikołaja Kopernika 10, 82-200 Malbork

Telefon do Urzędu Skarbowego w Malborku:

(55) 270-22-22

Urząd Skarbowy Malbork – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Malborku:

us2214@pm.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Malborku:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Malborku:

http://www.gdansk.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-malborku

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

powiat malborski obejmujący: miasto Malbork gminy: Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Nowy Staw, Stare Pole powiat nowodworski obejmujący: miasto Krynica Morska