Search

Urząd Skarbowy Lubartów

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Lubartowie. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Lubartowie? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Lubartowie. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Lubartowie. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Lubartowie?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Lubartowie – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Lubartów

Adres Urzędu Skarbowego w Lubartowie:

Legionów 55, 21-100 Lubartów

Telefon do Urzędu Skarbowego w Lubartowie:

(81) 854-13-49

Urząd Skarbowy Lubartów – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Lubartowie:

us0609@lb.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Lubartowie:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Lubartowie:

http://www.lublin.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-lubartowie

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Urząd Skarbowy w Lubartowie obejmuje swoim zasięgiem: powiat lubartowski: miasto Lubartów oraz gminy Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrów Lubelski, Ostrówek, Serniki, Uścimów.