Search

Urząd Skarbowy Konin

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Koninie. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Koninie? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Koninie. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Koninie. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Koninie?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Koninie – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Konin

Adres Urzędu Skarbowego w Koninie:

Zakładowa 7a, 62-500 Konin

Telefon do Urzędu Skarbowego w Koninie:

(63) 245-68-77

Urząd Skarbowy Konin – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Koninie:

us3011@wp.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Koninie:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Koninie:

http://www.poznan.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-koninie

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Powiat koniński obejmujący miasto Konin oraz gminy:
Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rychwał, Rzgów, Skulsk, Sompolno, Stare Miasto, Ślesin, Wierzbinek, Wilczyn