Search

Urząd Skarbowy Hrubieszów

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Hrubieszowie? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Hrubieszowie. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Hrubieszowie – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Hrubieszów

Adres Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie:

27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK 11, 22-500 Hrubieszów

Telefon do Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie:

(84) 696-63-88 do 90

Urząd Skarbowy Hrubieszów – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie:

us0605@lb.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Hrubieszowie:

http://www.lublin.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-hrubieszowie

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Urząd Skarbowy w Hrubieszowie obejmuje swoim zasięgiem: miasto i gmina Hrubieszów, gmina Dołhobyczów, gmina Horodło, gmina Mircze, gmina Trzeszczany, gmina Uchanie, gmina Werbkowice.