Search

Urząd Skarbowy Elbląg

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Elblągu. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Elblągu? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Elblągu. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Elblągu. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Elblągu?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Elblągu – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Elbląg

Adres Urzędu Skarbowego w Elblągu:

Adama Mickiewicza 43, 82-300 Elbląg

Telefon do Urzędu Skarbowego w Elblągu:

(55) 611-56-00

Urząd Skarbowy Elbląg – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Elblągu:

us2805@wm.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Elblągu:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Elblągu:

http://www.olsztyn.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-elblagu

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

  1. Miasto Elbląg na prawach powiatu
  2. Powiat elbląski obejmujący gminy: Elbląg, Godkowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Młynary, Pasłęk, Rychliki, Tolkmicko