Search

Urząd Skarbowy Biłgoraj

Kontakt do Urzędu Skarbowego w Biłgoraju. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Urząd Skarbowy w Biłgoraju? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Urząd Skarbowy w Biłgoraju. Zobacz adres e-mail do Urzędu Skarbowego w Biłgoraju. Szukasz numerów kont bankowych Urzędu Skarbowego w Biłgoraju?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Biłgoraju – Najważniejsze informacje

Urząd Skarbowy Biłgoraj

Adres Urzędu Skarbowego w Biłgoraju:

Tadeusza Kościuszki 78, 23-400 Biłgoraj

Telefon do Urzędu Skarbowego w Biłgoraju:

(84) 686-87-00

Urząd Skarbowy Biłgoraj – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Urzędu Skarbowego w Biłgoraju:

us0603@lb.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Urzędu Skarbowego w Biłgoraju:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Urzędu Skarbowego w Biłgoraju:

http://www.lublin.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-bilgoraju

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Urząd Skarbowy w Biłgoraju obejmuje swoim zasięgiem; powiat biłgorajski obejmujący miasto Biłgoraj, gminy: Aleksandrów, Biłgoraj, Biszcza, Frampol, Goraj, Józefów, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny, Tarnogród, Tereszpol, Turobin.