Search

Trzeci Urząd Skarbowy Szczecin

Kontakt do Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Trzeci Urząd Skarbowy w Szczecinie? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Trzeci Urząd Skarbowy w Szczecinie. Zobacz adres e-mail do Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie. Szukasz numerów kont bankowych Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Trzeci Urząd Skarbowy w Szczecinie – Najważniejsze informacje

Trzeci Urząd Skarbowy Szczecin

Adres Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie:

Rydla 65, 70-783 Szczecin

Telefon do Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie:

(91) 810-34-00

Trzeci Urząd Skarbowy Szczecin – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie:

us3217@zp.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie:

http://www.szczecin.apodatkowa.gov.pl/trzeci-urzad-skarbowy-w-szczecinie

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Właściwość miejscowa

części miasta na prawach powiatu – Szczecin pod nazwami: Bukowe-Klęskowo, Dąbie, Drzetowo-Grabowo, Majowe-Kijewo, Międzyodrze-Wyspa Pucka, Płonie-Śmierdnica-Jezierzyce, Podjuchy, Pomorzany, Słoneczne, Wielgowo-Sławociesze, Załom, Zdroje, Żydowce-Klucz.