Search

Trzeci Urząd Skarbowy Lublin

Kontakt do Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie. Zobacz adres e-mail do Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie. Szukasz numerów kont bankowych Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie – Najważniejsze informacje

Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie

Adres Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie:

Prezydenta Gabriela Narutowicza 56, 20-016 Lublin

Telefon do Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie:

(81) 535-04-77

Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie:

us0612@lb.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Trzeciego Urzędu Skarbowego w Lublinie:

http://www.lublin.apodatkowa.gov.pl/trzeci-urzad-skarbowy-w-lublinie

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Trzeci Urząd Skarbowy w Lublinie obejmuje swoim zasięgiem:
część miasta na prawach powiatu – Lublin: Abramowice, Bronowice Nowe, Bronowice Stare, Czwartek – część wschodnia od ul. Lubartowskiej, Dziesiąta, Dziesiąta Stara, Felin, Głusk, Hajdów, Jakubowice, Kalinowszczyzna, Kośminek, Majdanek, 1-go Maja, Ponikwoda, Rudnik, Rury Jezuickie, Rusałka, Stare Miasto,Stary Gaj, Tatary, Wrotków, Zadębie, Zemborzyce.