Search

Pierwszy Urząd Skarbowy Kielce

Kontakt do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kielcach. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach. Zobacz adres e-mail do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kielcach. Szukasz numerów kont bankowych Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kielcach?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach – Najważniejsze informacje

Pierwszy Urząd Skarbowy Kielce

Adres Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kielcach:

Wróbla 17, 25-001 Kielce

Telefon do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kielcach:

(41) 365-71-14

Pierwszy Urząd Skarbowy Kielce – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kielcach:

us2604@sk.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kielcach:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kielcach:

http://www.kielce.apodatkowa.gov.pl/pierwszy-urzad-skarbowy-w-kielcach

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Terytorialny zasięg działania naczelnika urzędu skarbowego:

  • część miasta na prawach powiatu – Kielce obejmująca ulice: Warszawska, Rynek, Duża, Jana Pawła II, Ściegiennego i ulice na wschód od tej linii.
  • część powiatu kieleckiego obejmująca gminy: Bieliny, Bodzentyn, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Masłów, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Raków.