Search

Pierwszy Urząd Skarbowy Gdańsk

Kontakt do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku. Zobacz adres e-mail do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku. Szukasz numerów kont bankowych Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku – Najważniejsze informacje

Pierwszy Urząd Skarbowy Gdańsk

Adres Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku:

Rzeźnicka 54/56, 80-822 Gdańsk

Telefon do Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku:

(58) 321-23-00

Pierwszy Urząd Skarbowy Gdańsk – godziny otwarcia:

poniedziałek 7:30-18:00
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-15:30
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-15:30

Adres e-mail Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku:

us2205@pm.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku:

http://www.gdansk.apodatkowa.gov.pl/pierwszy-urzad-skarbowy-w-gdansku

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Zakres terytorialnego zasięgu działania Izby Skarbowej w Gdańsku obejmuje obszar województwa pomorskiego, w którym znajdują się siedziby 21 urzędów skarbowych (w tym 1 wyspecjalizowanego).