Search

Drugi Urząd Skarbowy Katowice

Kontakt do Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach. Chcesz zobaczyć, gdzie zlokalizowany jest Drugi Urząd Skarbowy Katowice? Zobacz w jakich godzinach jest otwarty Drugi Urząd Skarbowy Katowice. Zobacz adres e-mail do Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach. Szukasz numerów kont bankowych Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach?

Urząd skarbowy – jednostka administracji podatkowej obsługująca naczelnika urzędu skarbowego, który jest organem administracji niezespolonej w terenie podlegającym Ministrowi Finansów. Naczelnik urzędu skarbowego jest organem podatkowym pierwszej instancji, organem egzekucyjnym a także finansowym organem postępowania przygotowawczego. Organem odwoławczym od decyzji naczelnika urzędu skarbowego jest dyrektor izby skarbowej.

Urząd Skarbowy -infolinia, kontakt, godziny otwarcia

Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach – Najważniejsze informacje

Drugi Urząd Skarbowy Katowice

Adres Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach:

Paderewskiego 32B, 40-282 Katowice

Telefon Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach:

(32) 358-16-00

Drugi Urząd Skarbowy Katowice – godziny otwarcia:

poniedziałek 07:30–18:00
wtorek 07:30–15:30
środa 07:30–15:30
czwartek 07:30–15:30
piątek 07:30–15:30

Adres e-mail Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach:

us2417@sl.mofnet.gov.pl

Numery kont bankowych Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach:

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo radzimy sprawdzić aktualne numery kont bankowych na stronie Urzędu Skarbowego. Link do strony Urzędu Skarbowego jest widoczny poniżej.

Strona internetowa Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach:

http://www.katowice.apodatkowa.gov.pl/drugi-urzad-skarbowy-w-katowicach

Formularz PIT,CIT,VAT

Formularze PIT,CIT,VAT do wypełnienia można pobrać ze strony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/formularze-do-druku , wypełnić i zanieść do Urzędu Skarbowego.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego:

Część miasta na prawach powiatu – Katowice (część wschodnia miasta).
Terytorialne zasięgi działania Pierwszego Urzędu Skarbowego w Katowicach i Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach dzieli granica wyznaczona ulicami Tadeusza Kościuszki i Wojciecha Korfantego.
Ulice graniczne łącznie z ulicami: Pocztową, Św. Jana, Rynkiem objęte są terytorialnym zasięgiem działania Pierwszego Urzędu Skarbowego w Katowicach.